Haczyki muchowe Fly fishing hooks

W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze na rynku haczyki muchowe firm Hanak Competition, Hends, Dohiku, Wizard, Flyfishing Department, Partridge of Redditch, Top Fly.
Jesteśmy od kilkunastu lat wyłącznym polskim dystrybutorem japońskich haczyków TIEMCO, które uznane są przez największe sławy wędkarstwa muchowego za najlepsze na świecie.

Oto opinie kilku z nich:

 • DAVE WHITLOCK:

  Doskonałe haczyki muchowe powinny być wykonane z wysokiej jakosci odpowiednio zahartowanego stalowego drutu i gładko wykonczone, a także posiadać perfekcyjnie uformowane oczka, krótkie, ostre zakonczenia, małe zadziory i funkcjonalny kształt. Haczyki muchowe Tiemco posiadają wszystkie te zalety i jeszcze wiecej.

 • MIKE LAWSON:

  Bezzadziorowe haki muchowe Tiemco są lepsze od innych pod każdym względem. Jestem pod wrażeniem, jak długo pozostają ostre i mocne. Wszystkie haczyki muchowe są tej samej, doskonałej jakości, w pudełkach w zasadzie nie zdarzają sie żadne wybrakowane, w odróżnieniu od wyrobów innych producentów.

 • JOHN BETTS:

  Żadne inne absolutnie nie dorównują haczykom muchowym Tiemco, jeśli chodzi o najwyższą jakość, rozsądną cenę, unikalność modeli, także znakomitą obsługe klienta.

 • LANI WALLER:

  Przekonałem się, że haczyki muchowe Tiemco są najbardziej odporne na uszkodzenia i niezawodne ze wszystkich dostepnych w obecnej chwili na rynku. Dzieki wyjątkowo ostrym zakonczeniom wbijają sie przy każdym pociągnieciu. Jakość i cena są nie do pokonania.

 • LARRY DAHLBERG:

  Podobają mi sie ich pętlowe oczka, ostrość, siła i lekkość. Posiadają wszystko co powinny mieć najlepsze haki muchowe. Szkoda, że nie wszystkie, których używałem dotychczas były haczykami Tiemco.

 • LEFTY KREH:

  Ostro wędkujący używają ostrych haczyków, takich jak haczyki muchowe Tiemco. Przez lata piłowałem zadziory moich haczyków, aby uzyskać łatwiejszą penetracje. Tiemco rozwiazało ten problem, projektując nowoczesne haczyki muchowe z wysokiej jakości stali, posiadające ostrzejsze zakonczenia…i mniejsze zadziory. Dzieki wszystkim tym innowacjom, w mojej opinii, stały sie one najlepszymi haczykami bezzadziorowymi dostępnymi obecnie na rynku.

 • RENE HARROP:

  Jako profesjonalni producenci sztucznych much wdkarskich, moja rodzina i ja od prawie czterech dziesięcioleci niezmiennie dbamy o to, aby nasze wyroby utrzymywały doskonałe standardy jakości. Od prawie 20 lat do wytwarzania naszych much stosujemy wyłącznie haczyki muchowe Tiemco. Żadne inne haczyki muchowe, które kiedykolwiek próbowaliśmy, nie dorównuje siłą i niezawodnością haczykom Tiemco. Bez wątpienia, haczyki muchowe Tiemco w znacznym stopniu przyczyniły się do znakomitej reputacji, jaką cieszy się firma Harrop Flies i nie zamierzamy używać żadnych innych.

Comments are closed.