Żyłki przyponowe, podkłady, backingi, przypony muchowe Tippets, backings, braided-monofilament fly leaders

Żyłki i przypony są podobnie jak haczyki muchowe gwarancją pewnego i spokojnego wędkowania.
Dobre, czyli wytrzymałe i trwałe żyłki i przypony uchronią Cię przed wieloma niepowodzeniami nad wodą. Być może przekonałeś się już, że haczyki muchowe firmy TIEMCO dają 100% gwarancji uniknięcia niespodzianek w trakcie zacięcia i holu ryb. Teraz Tiemco daje Ci taką samą gwarancję na swoje żyłki i przypony muchowe.
Najnowsze, fluorocarbonowe żyłki oraz przypony muchowe Tiemco posiadają lepsze parametry techniczne i wytrzymałościowe od wielu renomowanych klasycznych żyłek.
W ofercie posiadamy także znakomite żyłki i przypony do łowienia na suchą muchę, mokrą, nimfy,streamery oraz metodę żyłkową wielu innych renomowanych firm.
Pamiętaj, że w testach, przeprowadzonych przez niezależne instytucje stwierdzono, że około 80-90 producentów podaje zawyżone parametry na opakowaniach swoich żyłek (często do 50%). Sprawdź nasze żyłki i przypony muchowe a przekonasz się, że są to wybrane i najpewniejsze produkty za najlepszą cenę. W naszej ofercie znajdziesz także najlepsze podkłady/backing i żyłki wędkarskie takich firm jak: Cortland, Scientific Anglers, Frog Hair, Orvis, Vision, Wizard i Hends w dużej gamie kolorystycznej i wielu długościach.

Comments are closed.